Çatı Firması

0535 464 99 55

Çatı Firması

Çatı firması,çatı ile ilgili her konuda adreste hizmet veren kişilerden oluşan işletmelerdir.  Çatı firması, bir veya iki kişiden oluşan çatıcılardan farklı olarak daha profesyonel ve donanımlı şekilde çalışırlar. Büyük çaplı inşa ve tamirat işlerinde de gerekli personele ve ekipmana sahip olan çatı firmaları, periyodik çatı servisi hizmetleri de verir.
Teras veya üzeri kapalı çatılarda çok çeşitli uygulamalar ile gerek çatının gerekse binanın korumaya alınması gerçekleştirilir. Çünkü çatılarda ortaya çıkan sorunlar bir süre sonra hem binanın hem de binada yaşayan kişilerin ortak problemi haline gelecektir. Su sızıntıları, ısı kayıpları ve diğer çatı problemleri; sadece en üst katta yaşayan değil tüm bina sakinlerini ilgilendirir. Zaman içinde büyüyerek çok daha büyük masraf ve zaman gerektiren bir hasar haline gelmemesi için, çatıların düzenli olarak bakım ve onarımlarının yapılması, gerekli uygulamaların gerçekleştirilmesi önem taşır.
Sizin için henüz sorun çıkarmamış bir çatı ile ilgilenmeye gerek olmayabilir. Ama en azından belli dönemlerde bir çatı firması çağırarak kontrollerinin sağlanması gerekir. Çünkü gözden kaçan veya henüz önlenebilecek durumda olan bir hasarın erken tespiti ciddi masrafları engelleyecektir. Eğer sorunsuz ve henüz bakım istemeyen bir çatınız varsa içiniz rahat edecektir. Ancak ufak tefek sorunlar başlamışsa erken müdahale ile ciddi parasal külfetler önlenmiş olacaktır.
İster basit bir uygulama ister kapsamlı bir proje olsun, kaliteli hizmet almak her alanda olduğu gibi çatı işleri için de olmazsa olmazlardandır. Baştan savma ve özensiz yapılan işler kısa süre sonra yeni ve daha büyük bir sorun anlamına gelir. Bu tür riskleri ortadan kaldırmak için en iyisi ile çalışmak ve en kaliteli hizmeti almak büyük önem taşır.
Çatı firması denilince aklınıza bir alet çantası ve iki usta geliyorsa, yanılıyorsunuz. İyi bir çatı firması ne kadar büyük ve çözülmez gibi görünse de en can sıkıcı çatı sorununun bile üstesinden gelecek donanıma ve deneyimli ustalara sahip olmak zorundadır. Gerekli ekipmanı olmayan, malzeme tedarik edemeyen, sadece yaz mevsiminde hizmet veren kişilere çatı firması demek mümkün değildir.

Çatı Tadilat İşleri
Çatıcı Ustası Faaliyetlerimize ülkemizin en büyük şehri İstanbul’da sürdürüyoruz. Şirket olarak çatılarınıza değer katıyoruz. Her tür çatı tamiri veya çatı tadilatı işlemlerinden en küçük bir işe kadar ekip olarak profesyonel bir destek sağlamayı amaçlıyoruz. Müşterilerimize verecek olduğumuz hassasiyetten ötürü sizlerin şirketimizi seçeceğinizi garanti ediyoruz. Çatıcı Ustası işlemlerinde özel mülk gibi yerlerde tamamen profesyonel işler çıkartarak çatılarınızın en iyi durumda olması için villa, iş yeri, apartman, ofis, ev ya da tüm özel mülklerinde kaliteli bir iş çıkartmak için misafir oluyoruz.
Bina çatılarınız artık su akıtmayacak, eskiyen modelini ve uzaklaşarak son teknoloji aletlerle sıkıntısız bir yapı haline gelecek. Eğer sizde eski çatılarınızdan, görünümünde, su akıtmasından memnun değilseniz hemen keşif ekibimizle beraber servis olarak yapınızı kontrol ederek çatı işlemlerine ilk adımınızı atabilirsiniz. Bu adımın ardından sizlere uzun ömür garantili ve sizlere uzun yıllar eşlik edecek çatıcı ustası işlemlerinize profesyonel destek vermek için misafir olmak kalacaktır.
Sorunları Ciddiye Alın
Bina çatınızda oluşmuş en küçük bir kötü görünüm detayından çekiniyorsanız aldanmayın. Çatınızda oluşacak tüm sorunlarınızda sizlere servisimiz ile beraber sürekli detaylı temizlik ve farklı işlemler sürdürebiliriz. Çatı yapım, tadilat ya da her tür diğer çatı işlemlerinde de garantili destek vereceğimizi bilmelisiniz.


İşinde profesyonel ekibimiz ile birlikte uzun senelerdir sektörde, şirketler arasında saygın bir kişiliği olan yapıya sahip olduğumuzu unutmamalısınız. çatıcı ustası işlemlerini en iyi seviyede almanız için sizlere kaliteli bir şekilde sorular sorularak hazırlanacak olan çatınızı çok beğeneceksiniz. Bu sayede hem zamandan hem paradan tasarruf ederek çatı yapım işlemlerinde birinci sınıf bir hizmet alabileceksiniz.


Çatı Tadilat Firmaları

Çatı Tadilat Firmaları arasında, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren en köklü firmalardan biridir Net Çatı. Bu bağlamda geçmişinde çok fazlar referans iş bırakmıştır.  Net Çatı adıyla köklü projelerde ter almış olan firmamız, mobil servis araçları ile, tüm çatı hizmetlerini ayağınıza kadar getirmeye devam ediyor.
Çatı tadilat firmaları ihtiyacınıza, garantili ve güvenilir çalışma politikasıyla, Net Çatı evinize kadar geliyor probleminizi yerinizde görüp tespit ediyor. Üstelik tespit işlemlerimiz tamamen ücretsizdir. Siz de firmamızdan hizmet almak istiyorsanız, web sitemizde sağ üst köşede bulunan telefon numaralarımız vasıtası ile, bize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.
Çatı tadilat firmaları hizmetlerini bireysel çalışmalarımızın haricinde kurumsal ve toplu olarak da yapıyoruz. Okul, hastane gibi kurumlara çatı yapımı ve tadilatı hizmetlerini sağlıyoruz.  Bununla beraber apartman, villa veya fabrika gibi yerlere hızlı ve kaliteli çatı yapımı hizmetleri sunuyoruz. Çatı yapımı Kadıköy sektöründe farkımızı yaptığımız işlere ve referanslarımıza bakarak anlayabilirsiniz.


En İyi Çatı Firmaları


Çatı tadilat firmaları alanında birçok şirket bulunmaktadır. Bu rekabet ortamında çalışılacak gerçek şirketi seçmenin sizin için zor bir karar olduğunu biliyoruz. Fakat Çatı Servis olarak çatı yapımı veya onarımı, bakımı gibi işlerinizi tamamen kendi işimiz gibi benimseyerek profesyonel kadromuz ile birlikte yüksek bir hassasiyet ile gerçekleştiriyoruz. Çatı yapımı Kadıköy işlerinizi optimum zamanda, sizin istekleriniz doğrultusunda hiçbir masraftan ve işçilikten kaçınmadan, yorulmak bilmeden en kaliteli ve güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz.
Çatı tadilat firmaları sektöründe öncü bir firma olan Çatı Servis ile kaliteli işçilik hayata geçiyor.
En büyük farkımızın yaptığımız işçilik olduğundan şüpheniz olmasın. Siz de çatı yapımı Kadıköy işlerini Çatı Servis ile yaparak evinizin konforunu güvenli bir çatı altında sürebilirsiniz.