Son Eklenenler
Ana Sayfa / Genel / Çatı Ustaları

Çatı Ustaları

Çatı Ustaları

Çatı Ustaları
Çatı Ustaları

          Çatı ustaları, çatı ile ilgili tüm uygulamalarda profesyonel hizmet veren meslek erbabıdır. Çatı ustaları denilince akla bu işe yıllarını veren ve meslek haline getiren kişi anlaşılmalıdır. Kısa bir süre bu işi yapan ve birkaç basit uygulama öğrenen birine çatı ustası demek gerçek çatı ustalarına saygısızlık olur.

Çatı ustaları, bir çatının doktorudur demek çok ta abartı olmaz. Bir çatıyı görür görmez sorunun ne olduğunu anlayan, çatının ihtiyacı olan bakım ve onarımın ne olduğuna hemen karar veren ve en doğru yöntem ve malzeme ile bunu gerçekleştiren kişiler olan çatı ustaları, uzun yıllarını bu işe vermiştir. İnsanlar tarafından kolay bir iş gibi görünse de çatı işleri dikkat, hesaplama, teknik bilgi, beceri ve deneyim gerektirir. Çalışma alanı olarak tehlike arz eden çatılarda uygulama yapmak aynı zamanda iş güvenliği konusunda da bilgi ister. Binaların en üstünde çalışmak ve bunu kusursuz şekilde gerçekleştirmek için dikkat ve soğukkanlı olmak büyük önem taşır. Çatı oluk ve derelerinin çatıların en uç bölgesinde yer aldığı düşünülürse, yapılacak en küçük hata can kayıplarına sebep olacaktır. Gerçekleştirilen uygulamada en ufak bir hata çökme, uçma veya altındaki binaya ciddi zarar verme gibi sonuçlara yol açabilir. Özensiz bir iş binalarda maddi hasara sebep olur.

Bu yüzden çatı ustalarının işlerini yaparken azami özeni göstermeleri ve gerekli donanıma sahip olmaları çok önemlidir. İşinizi emanet edeceğiniz kişilerin gerek kendileri gerekse bina sakinleri için tehlike oluşturmayacak şekilde çalıştıklarına emin olmak gerekir. Dolayısı ile çatılarınızı deneyimli ve gerekli bilgiye sahip kişilere emanet etmek zorundasınız. Bu hem maddi açıdan ham de binanızın konfor ve sağlamlığı bakımından da önemlidir.

Tüm bu beklenti ve gerekleri dikkate alarak sizlere en iyi ustalarla en kaliteli hizmeti vermek ve kusursuz işlere imza atmak için buradayız. Biz işimizi de sizin beklentilerinizi de çok ciddiye alıyoruz. Uzun yıllardır yaptığımız mesleğimizi daha uzun yıllar aynı kalite ve standartlarda yerine getirmek için çok daha iyisini hedeflediğimizi belirtmek isteriz.

Okumak İstermisiniz ?

Çatı Tamiri

Çatı Tamiri

Çatı Tamiri          Çatı tamiri, bazı kısımları veya tamamı hasar görmüş, eskimiş veya kullanılamaz hale …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir