Son Eklenenler
Ana Sayfa / Genel / Çatı Ustası

Çatı Ustası

Çatı Ustası

Çatı Ustaları
Çatı Ustaları

Çatılar, binaların en önemli alanlarından birisidir. Eğer bir çatıda problem var ise binada da ciddi bir problem var demektir.  Çünkü çatılar binaların kalkanı gibidir. Her türlü yağışa ve hava durumuna karşı binalarımızı zarar görmekten koruyan çatıların her türlü bakımını, onarımını veya yapılmasını sağlayan kişiler ise gerçek çatı ustalarıdır. Bu yüzden çatınızda oluşan problemlerde veya periyodik bakımlarda işinin ehli çatı ustalarına ihtiyaç vardır. Eğer işe hakim olmayan bir çatı ustası ile çalışırsanız binanızı koruyorum derken daha büyük zararlar verebilirsiniz. Çatı ustası sadece kiremitten veya membrandan anlayan kişi demek değildir. Bir çatı ustası gerektiğinde sıfırdan bir çatı yapabilmelidir. Çatı ile ilgili her türlü hesaplamaya vakıf olabilmeli, mevcut problemlerin kaynaklarını doğru ve yerinde tespit edebilmeli , aynı zamanda bu problemler karşısında müşterilerine doğru çözümler sunabilmelidir.

Bir çok kişi işin ehli olmadığı halde kendini çatı ustası olarak tanıtarak iş almaktadır. Bu merdiven altı olarak tabir edilen firmalara  güvenen bir çok kişi maalesef hüsrana uğramaktadır. O zaman gerçek bir çatı ustası nasıl buluruz dediğinizi duyar gibiyiz. İyi bir çatı ustası arıyorsanız şayet 1. kural bu firmanın sabit bir yerinin olmasıdır. Biz çatı ustası olarak Kadıköy bölgesindeki dükkanımızda 20 yıldan uzun süredir hizmet vermekteyiz. Yerimizi merak ederseniz şayet sizleri dükkanımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız. Çatı ustası ararken 2. kural ise çatı firmasının referanslarıdır. Bir çok merdiven altı firma başkalarının fotoğraflarını kendi sitesinde referanslarının altına ekleyerek aslında gerçek olmayan referanslar paylaşmaktadır. Web sitemizdeki referanslarımızı incelediğiniz ve dükkanımıza geldiğinizde aynı yüzlerle karşılaşacaksınız. Aynı zamanda isterseniz referanslarımızın tümünü arayıp hakkımızda bilgi alabilirsiniz. 3. kural ise çatı ustası seçerken en ucuz fiyatı veren çatı ustasını seçmek değildir. Önemli olan yapılacak işin altından kalkabilecek profesyonelliğe sahip , gerekli olan uygulamayı en kaliteli malzeme ve uygun işçilik ile yapabilmesidir. Tabiki hepimiz ekonomimizi düşünmek zorundayız ama bir çok firma sadece işi alabilmek için  yok pahasına fiyat vermektedir. Ama kaliteli malzemeden anlıyorsanız ve işçilik ücretini de düşünürseniz bu verilen fiyatların doğru olamayacağını , işçilik veya malzemede mutlaka eksikler olacağını anlayacaksınız. Onun için detayları iyi belirlenmiş, yapılacak işin tanımı iyi yapılmış ve en sonunda mantık çerçevesinde ekonomik bir seçim yapmalısınız.  4. kural ise yapılan işi verilen garantidir. Özellikle işinin ehli olmayan kişilerin sözel olarak verecekleri garantilere aldırış etmeyin lütfen. Atalarımızın dediği gibi söz uçar yazı kalırdan yola çıkarak biz yapmış olduğumuz tüm işlerde müşterilerimize yazılı garanti sunmaktayız. Bu unsurlar bir çatı ustası veya bir çatı firması seçerken olmazsa olmaz kurallardır. Biz firma olarak tüm bu kurallarımız ile sektörde fark yarattığımızı biliyor ve bu disiplinimiz ile gurur duyuyoruz.

İstanbul Çatı Ustası
İstanbul Çatı Ustası

Firmamızda görevli tüm çatı ustaları çatı konusunda deneyimli olmasına rağmen iş güvenliği konusunda tüm tedbirleri alarak işlem yapmaktadır. Bu şekilde tatsız kazalarla ne kendimizi nede müşterilerimizi üzmek istemeyiz. Çatı ustası anlayacağınız gibi alenen yapılabilecek bir meslek dalı değildir. Herkes çatı ustası olarak çatıya çıkarak işlem yapamaz. Bu tarz kişiler sadece kendilerini değil sizleri de riske atarlar.

Çatı ustası olarak çatı konusunda bir çok alanda hizmet vermekteyiz bunlardan bazıları şunlardır; çatı yapımı, çatı yenileme, çatı izolasyonu, çatı onarımı, kiremit tamiri, kiremit aktarma, çatı temizliği, çatı oluk tamiri, çatı kaplama, çatı membran uygulamaları, panel çatı yapımı, teras çatı yapımı, sundurma yapımı, kuşluk yapımı, çatı penceresi yapımı vb  . Anlayacağınız üzere çatı konusunda uzman çatı ustalarımız ve profesyonel ekipmanlarımız ile her zaman yanınızdayız.

 

 

Okumak İstermisiniz ?

Çatı Ustaları

Çatı Ustaları

Çatı Ustaları           Çatı ustaları, çatı ile ilgili tüm uygulamalarda profesyonel hizmet veren meslek erbabıdır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir